CAR DETAILING ŁÓDŹ

Car detailing Łódź

Car detailing Łódź – Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detalingowych – jeżeli chcesz, żeby twoje auto wyglądało oryginalnie i nieskazitelnie, my wiemy, jak zapewnić ci pełne zadowolenie!

Nasza firma oferuje profesjonalny i kompleksowy auto detailing i mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. To nasza pasja i chcemy dzielić się nią z innymi – kładziemy nacisk na detale i wiemy, co zrobić, aby twój samochód mógł prezentować się idealnie pod każdym względem. Lśniący lakier samochodu i brak jakichkolwiek rys i defektów, czysta i pachnąca tapicerka, krystalicznie przejrzyste szyby – to wszystko i jeszcze więcej czeka na ciebie w naszej firmie. To nie tylko zwykłe czyszczenie i sprzątanie, ale znacznie więcej!

auto detailing łódź

Car detailing Łódź – Niezależnie od tego, czy twój samochód ma już swoje lata, czy też niedawno wyjechał z salonu, dzięki nam może wyglądać jeszcze lepiej. Nasza specjalność to dokładne czyszczenie, renowacja, a także konserwacja i kosmetyka samochodowa, dzięki czemu twój pojazd nie tylko nabierze blasku od środka i na zewnątrz, ale również przedłuży się jego żywotność i zwiększy się jego wartość rynkowa.

Zajmiemy się twoim samochodem kompleksowo i zadbamy o to, aby był dopieszczony w każdym detalu. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki samochodowe i środki pozwalające nam na jego renowację i zabezpieczenie. Do każdego auta wjeżdżającego do naszego studia detailingowego w Łodzi podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego masz pewność, że otrzymasz właśnie to, na czym ci zależy. Jednocześnie nie musisz obawiać się o wysokie ceny – dzięki nam możesz zadbać o swój samochód bez przepłacania.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące car detailingu, jesteśmy stale do dyspozycji i odpowiemy na nie wyczerpująco. Naszym głównym celem jest doprowadzenie twojego samochodu do stanu, który będzie spełnieniem twoich oczekiwań pod każdym względem, dlatego skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, gdy chcesz skorzystać z naszych usług, aby umówić się na dogodny termin, a my będziemy mogli zająć się resztą za ciebie.

NASZ ZAKRES USŁUG CAR DETAILING ŁÓDŹ

 • ODŚWIEŻANIE I KOREKTA LAKIERU
 • NAKŁADANIE POWŁOK POLIMEROWYCH, KWARCOWYCH I CERAMICZNYCH
 • ZABEZPIECZANIE SZYB POWŁOKAMI HYDROFOBOWYMI
 • ZABEZPIECZANIE FELG POWŁOKAMI CERAMICZNYMI
 • DOKŁADNE MYCIE SAMOCHODU
 • PRANIE TAPICERKI MATERIAŁOWEJ I JEJ IMPREGNACJA
 • CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ ZE SKÓRY NATURALNEJ
 • ZABEZPIECZANIE NOWYCH SAMOCHODÓW
 • PRZYGOTOWANIE SAMOCHODÓW DO SPRZEDAŻY
 • ZABEZPIECZANIE PLASTIKÓW
 • IMPREGNACJA DACHÓW W CABRIO

Zapraszamy do naszego Studia Car detailingu w Łodzi

93-408 Łódź ul. 3 Maja 64/66

autodetailing Łódź łódzkie