ZABEZPIECZENIE LAKIERU

POWŁOKĄ KWARCOWĄ / CERAMICZNĄ

Chcesz, aby twój samochód posłużył ci jak najdłużej? W takim przypadku warto zatroszczyć się nie tylko o jego podzespoły, ale również o to, jak wygląda. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy nowoczesne zabezpieczenia auta powłoką kwarcową i ceramiczną – dzięki nim twój pojazd nie tylko będzie prezentować się jeszcze lepiej, ale również będzie optymalnie zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi!

Oferujemy usługę zabezpieczania lakierów w samochodach z wykorzystaniem najnowocześniejszych powłok ochronnych kwarcowych i ceramicznych. Nie są to zwykłe woski, ale zaawansowane nanotechnologiczne produkty, które po przeprowadzeniu aplikacji i utwardzeniu chronią auto przed drobnymi rysami, promieniowaniem UV, zabrudzeniami oraz agresywną chemią i dodatkowo sprawiają, że lakier prezentuje się naprawdę efektownie.

Powłoki ceramiczne:

– przeciwdziałają rysowaniu się lakieru

– chronią przed czynnikami atmosferycznymi

– odpychają zabrudzenia

– ułatwiają mycie samochodu

– dzięki idealnej przejrzystości gwarantują najwyższy połysk

– mają trwałość do 5 lat

Powłoki kwarcowe:

– dają długotrwałą ochronę lakieru

– ograniczają powstawanie zmatowień, rys i innych defektów na lakierze

– chronią przed czynnikami atmosferycznymi

– ograniczają przyjmowanie zabrudzeń

– ułatwiają mycie pojazdu

– mają trwałość do 24 miesięcy

Jeżeli interesuje cię usługa zabezpieczenia auta powłoką kwarcową lub ceramiczną, zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług kosmetyki samochodowej w naszyn studiu detailingowym. Zapewniamy profesjonalną obsługę i najlepsze ceny!

zabezpieczenie lakieru Łódź | zabezpieczenie lakieru Warszawa | zabezpieczenie lakieru Poznań | zabezpieczenie lakieru Katowice 

REALIZACJE