POLEROWANIE LAKIERU 

ZADBAJ O SWÓJ SAMOCHÓD

Na twoim samochodzie pojawiły się rysy lub lakier stracił swój pierwotny blask? Dla nas to żaden problem, dlatego jeżeli chcesz znów przywrócić mu oryginalny wygląd, oferujemy odświeżanie i korekcję lakieru. Dzięki tym usługom twoje auto będzie prezentować się naprawdę nieskazitelnie!

Z biegiem czasu samochód narażony jest na działanie czynników wpływających na jego karoserię – promieniowanie UV, deszcz i śnieg, uszkodzenia mechaniczne, które powodują powstawanie rys, zmatowień, wżerów oraz blaknięcia lakieru. To nie tylko kwestia złego stanu wizualnego pojazdu, ale również jego większej podatności na korozję oraz zmniejszenia wartości. Gdy chcesz, aby twój samochód znów prezentował się dobrze, oferujemy szereg usług, dzięki którym na pewno będziesz zadowolony z efektu.

Wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczne narzędzia i specyfiki, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dobre rezultaty bez konieczności prowadzenia drogich prac lakierniczych. Renowacja dzieli się na kilka etapów, które przeprowadzamy ręcznie lub z wykorzystaniem maszyn polerskich. Stosujemy pasty polerskie o kilku stopniach gradacji, dzięki czemu po zakończeniu prac lakier wygląda jak nowy.

MYCIE SAMOCHODU

Nie masz czasu na mycie samochodu? A może nigdy nie udaje ci się zrobić tego dokładnie? Jeżeli zależy ci na najlepszych efektach, zapraszamy do nas – myjemy samochody od lat i mamy w tym doświadczenie. Umyjemy twoje auto tak, że nie będzie na nim nawet plamki!

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na bardzo dokładne mycie samochodów. Stosujemy myjki samochodowe, dzięki którym możemy dotrzeć do trudnodostępnych miejsc i błyskawicznie usunąć z nich zanieczyszczenia. Do czyszczenia delikatnych miejsc stosujemy również specjalne pędzelki. Dokładnie oczyszczamy nadkola i koła, dlatego możesz mieć pewność, że cały twój samochód będzie czysty na wskroś. Skutecznie usuwamy wszystkie punktowe zabrudzenia i dbamy o to, aby karoseria prezentowała się efektownie – wykonujemy usługi woskowania i polerownia na życzenie, żeby twoje auto mogło lśnić, dlatego twoje auto wyjedzie od nas tak czyste, jak z salonu samochodowego.

Wszystkie usługi wykonujemy z wykorzystaniem sprawdzonych przez nas kosmetyków samochodowych, które są całkowicie bezpieczne dla karoserii. Jesteśmy w stanie usunąć praktycznie wszystkie osady na samochodzie dzięki naszemu specjalnemu, kilkuetapowemu czyszczeniu.

Oferujemy również mycie samochodu także wtedy, gdy chcesz skorzystać z innych naszych usług auto detalingu – pokrycia lakieru powłokami ceramicznymi, kwarcowymi i innymi czy też przygotowywania samochodów do sprzedaży.

Jeżeli potrzebna jest skuteczna i szybka korekta lakieru oraz jego odświeżenie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

polerowanie lakieru Łódź | polerowanie lakieru łódzkie | polerowanie lakieru Warszawa | polerowanie lakieru mazowieckie
polerowanie lakieru Poznań | polerowanie lakieru wielkopolskie | polerowanie lakieru Katowice | polerowanie lakieru śląskie

REALIZACJE