PIELĘGNACJA WNĘTRZA – CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA 

TAPICERKI SKÓRZANEJ

Tapicerka skórzana w samochodzie to elegancja i prestiż, ale jeżeli zależy ci na tym, aby prezentowała się świetnie przez długi czas, pamiętaj o jej regularnej konserwacji, a także czyszczeniu i impregnowaniu – wtedy będzie mogła wyglądać dobrze przez lata i sprawi, że twój pojazd będzie miał jeszcze większą wartość.

Dbanie o tapicerkę wykonaną ze skóry naturalnej wymaga stosowania odpowiednich preparatów – skóra, gdy nie jest właściwie pielęgnowana, narażona jest na powstawanie odbarwień, łuszczenie się i pękanie, dlatego jeżeli chcesz mieć pewność, że twoja tapicerka będzie prezentować się efektownie, skorzystaj z naszej pomocy – czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej to nasza specjalność.

Do czyszczenia skóry naturalnej wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne preparaty, które są w stanie poradzić sobie także z trudniejszymi zabrudzeniami. Dzięki nim nawet jasna tapicerka samochodowa będzie wyglądała jak nowa. Usuwamy zabrudzenia o różnym pochodzeniu – zawsze bardzo dokładnie, aby wnętrze twojego auta prezentowało się efektownie. Na koniec nakładamy specjalne preparaty impregnujące – ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym zabrudzeniem, nadanie jej ładnego połysku i pogłębienie naturalnego koloru. Dzięki temu tapicerka będzie mogła wyglądać ładnie na długi czas, a zabrudzenia nie będą już takim problemem – będzie można również usunąć je znacznie łatwiej niż bez impregnacji.

PRANIE I IMPREGNACJA TAPICERKI MATERIAŁOWEJ

Tapicerka w twoim samochodzie nie wygląda już zbyt świeżo? A może pojawiły się na niej trudne do usunięcia plamy? Nie przejmuj się, ponieważ my możemy sprawić, że wnętrze twojego auta będzie prezentować się jak nowe!

Oferujemy profesjonalne usługi prania tapicerek samochodowych materiałowych oraz ich impregnację. Tapicerka samochodowa każdego dnia narażona jest na zabrudzenia z kurzu, tłuszczu, płynów, dlatego też samo jej odkurzanie to za mało, aby mogła być higienicznie czysta. W naszej firmie wykorzystujemy metodę czyszczenia ekstrakcyjnego, która pozwala nam na szybkie i skutecznie usuniecie praktycznie każdego rodzaju zabrudzeń i odświeżenie tapicerki materiałowej.

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na wykorzystaniu specjalnych odkurzaczy piorących. Na początku na materiał nanosimy środek prespray, którego zadaniem jest rozpuszczenie brudu i stworzenie łatwej do usunięcia zawiesiny. Potem płuczemy tapicerkę z wykorzystaniem specjalnych końcówek, które zasysają zabrudzenia i wilgoć. W przypadku punktowych plam stosujemy również mocne środki odplamiające, które są bezpieczne dla tkanin.

Na koniec możemy również pokryć tapicerkę materiałową środkami impregnującymi, dzięki czemu są one chronione przed ponownym zabrudzeniem oraz wilgocią ze względu na swoje właściwości hydrofobowe.

Jeżeli chcesz zadbać o swój samochód od środka, także wtedy, gdy planujesz jego sprzedaż, wybierz nasze pranie tapicerki materiałowej i impregnacja – na pewno będziesz zadowolony z osiągniętego przez nas rezultatu!
pielęgnacja wnętrza auta Łódź | pielęgnacja wnętrza auta łódzkie | pielęgnacja wnętrza auta Warszawa | pielęgnacja wnętrza auta mazowieckie
pielęgnacja wnętrza auta Poznań | pielęgnacja wnętrza auta wielkopolskie | pielęgnacja wnętrza auta Katowice | pielęgnacja wnętrza auta śląskie

REALIZACJE