PIELĘGNACJA PLASTIKÓW

OCHRONA PLASTIKÓW W TWOIM SAMOCHODZIE – ZABEZPIECZENIE

Tworzywa sztuczne wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdów zasługują na szczególną ochronę, ponieważ to właśnie one są narażone na uszkodzenia mechaniczne, płowienie oraz trudne do usunięcia zabrudzenia.

Gdy chcesz mieć pewność, że twój pojazd będzie wyglądać efektownie pod każdym względem, także gdy chodzi o elementy plastikowe i gumowe, w naszej firmie oferujemy ci profesjonalne usługi ich zabezpieczania – dzięki temu będą nie tylko prezentować się efektownie, ale również będą chronione przed zniszczeniem na długi czas!

Główne zalety zabezpieczania plastików i gumy:

– wydłużenie trwałości elementów plastikowych i gumowych

– łatwiejsze czyszczenie powierzchni z tych materiałów

– efekt hydrofobowy – są one zabezpieczone przed wilgocią

– odnowienie i nasycenie koloru elementów z plastiku i gumy

– podwyższenie odporności na warunki atmosferyczne oraz na promieniowanie UV

– uzyskanie estetycznego, satynowego wykończenia

– brak tłustego filmu po zakończeniu prac

W naszej firmie zabezpieczenie plastików i elementów gumowych wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych środków ceramicznych oraz innego rodzaju preparatów, które pozwalają nam na uzyskanie tak dobrych rezultatów. Zabezpieczamy zarówno elementy zewnętrzne, jak i wewnętrzne wykonane z tworzyw sztucznych – po wykonaniu usługi od razu prezentują się świetnie i ten efekt na pewno spełni wszystkie twoje wymagania.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej usługi zabezpieczania elementów plastikowych i gumowych – w razie pytań jesteśmy także do dyspozycji.

pielęgnacja plastików auta Łódź | pielęgnacja plastików auta Warszawa |
pielęgnacja plastików auta Poznań | pielęgnacja plastików auta Katowice 

REALIZACJE