IMPREGNACJA DACHÓW CABRIO

PIĘKNY DACH CABRIO W TWOIM SAMOCHODZIE TYLKO U NAS

Miękkie dachy wykorzystywane w kabrioletach potrzebują odpowiedniej ochrony, dlatego też w naszej firmie oferujemy kompleksowe usługi w tym właśnie zakresie. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem auta cabrio, w takim przypadku u nas otrzymasz kompleksową obsługę!

Samochody typu cabrio mają o wiele mniej odporne poszycie w porównaniu ze zwykłą karoserią. Jest ono bardziej narażone na zabrudzenia i zużycie, dlatego też jego właściwa pielęgnacja jest tutaj kluczowa, by dach mógł prezentować się dobrze i służyć bez problemów przez długie lata. Niezależnie od tego, czy kupujesz nowe auto typu kabriolet, czy też twój pojazd ma już kilka lat, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia dachów cabrio z wykorzystaniem specjalistycznych środków przeznaczonych do tego celu – są one zarówno bardzo skuteczne, jak i również bezpieczne dla tkanin. Usuwamy wszystkie zanieczyszczenia, a następnie możemy również wykonać impregnację, która ma na celu zabezpieczenie dachu materiałowego przed jego płowieniem pod wpływem promieniowania UV i innych czynników zewnętrznych, wsiąkaniem brudu w poszycie, a także daje ochronę przed wodą, ponieważ tworzy na tkaninach powłoki hydrofobowe. Impregnacja jest również w stanie znacznie wydłużyć trwałość poszyć materiałowych.

Jeżeli również interesuje cię profesjonalne czyszczenie i impregnacja dachów cabrio, w naszej firmie zapewniamy ci kompleksową obsługę, a efekty naszej pracy na pewno spełnią wszystkie twoje wymagania. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do wybrania naszej obsługi!

dachy cabrio impregnacja Łódź | dachy cabrio impregnacja Warszawa | dachy cabrio impregnacja Poznań | dachy cabrio impregnacja Katowice

REALIZACJE