HYDROFOBIZACJA SZYB

ZABEZPIECZENIE SZYB

Jazda w deszczu może być nie tylko mało wygodna, ale również niebezpieczna, szczególnie wtedy, gdy przednia szyba nie gwarantuje idealnej widoczności. Właśnie dlatego oferujemy zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową – to nowoczesna usługa polegająca na nanoszeniu na przednią szybę oraz inne szyby samochodowe specjalnej substancji tworzącej powłokę odporną na wodę. Jazda w deszczu, a także czyszczenie szyb z brudu, szronu czy lodu nie będzie już żadnym problemem!

Główne zalety zabezpieczenia szyb powłoką hydrofobową:

– poprawa widoczności w trakcie jazdy w deszczu

– brak smug na szybach

– większe bezpieczeństwo podróży

– wygodniejsze usuwanie brudu, kurzu, szronu i lodu z szyb

– zmniejszenie zużycia wycieraczek

Powłoka hydrofobowa tworzona jest na bazie nanocząsteczek, które uszczelniają nawierzchnię szyb i chronią ją przed działaniem wody, która spływa z niej od razu, dlatego nie musisz tak często używać wycieraczek. Po prostu wypycha ona wodę i inne płyny i zabrudzenia, wiążąc się ze strukturą szkła. Nakładana przez nas powłoka jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i po aplikacji jest całkowicie niewidoczna. Powłoki hydrofobowe nakładamy zarówno na szybę przednią, jak i na inne szyby na życzenie klienta. Trwałość powłok szacowana jest na około 20-30 tysięcy kilometrów.

Jeżeli zależy ci na poprawie widoczności w trakcie jazdy samochodem i jednocześnie chcesz podróżować jeszcze bardziej komfortowo, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi zabezpieczania szyb powłokami hydrofobowymi!

hydrofobizacja szyb Łódź | hydrofobizacja szyb Warszawa | hydrofobizacja szyb Poznań | hydrofobizacja szyb Katowice

REALIZACJE