Auto detailing – Auto Spa – Kosmetyka samochodowa 

Wiemy, jak zadbać o twoje auto!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detalingowych – jeżeli chcesz, żeby twoje auto wyglądało oryginalnie i nieskazitelnie, my wiemy, jak zapewnić ci pełne zadowolenie!

Nasza firma oferuje profesjonalny i kompleksowy auto detailing i mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. To nasza pasja i chcemy dzielić się nią z innymi – kładziemy nacisk na detale i wiemy, co zrobić, aby twój samochód mógł prezentować się idealnie pod każdym względem. Lśniący lakier samochodu i brak jakichkolwiek rys i defektów, czysta i pachnąca tapicerka, krystalicznie przejrzyste szyby – to wszystko i jeszcze więcej czeka na ciebie w naszej firmie. To nie tylko zwykłe czyszczenie i sprzątanie, ale znacznie więcej!

Niezależnie od tego, czy twój samochód ma już swoje lata, czy też niedawno wyjechał z salonu, dzięki nam może wyglądać jeszcze lepiej. Nasza specjalność to dokładne czyszczenie, renowacja, a także konserwacja i kosmetyka samochodowa, dzięki czemu twój pojazd nie tylko nabierze blasku od środka i na zewnątrz, ale również przedłuży się jego żywotność i zwiększy się jego wartość rynkowa.

Nasz zakres usług AUTO DETAILING ŁÓDŹ:

– odświeżanie i korekta lakieru

– nakładanie powłok polimerowych, kwarcowych i ceramicznych

– zabezpieczanie szyb powłokami hydrofobowymi

– zabezpieczanie felg powłokami ceramicznymi

– dokładne mycie samochodu

– pranie tapicerki materiałowej i jej impregnacja

– czyszczenie i impregnacja tapicerki samochodowej ze skóry naturalnej

– zabezpieczanie nowych samochodów

– przygotowanie samochodów do sprzedaży

– zabezpieczanie plastików

– impregnacja dachów w cabrio

Zajmiemy się twoim samochodem kompleksowo i zadbamy o to, aby był dopieszczony w każdym detalu. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki samochodowe i środki pozwalające nam na jego renowację i zabezpieczenie. Do każdego auta wjeżdżającego do naszego studia detailingowego w Łodzi podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego masz pewność, że otrzymasz właśnie to, na czym ci zależy. Jednocześnie nie musisz obawiać się o wysokie ceny – dzięki nam możesz zadbać o swój samochód bez przepłacania.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące auto detailingu, jesteśmy stale do dyspozycji i odpowiemy na nie wyczerpująco. Naszym głównym celem jest doprowadzenie twojego samochodu do stanu, który będzie spełnieniem twoich oczekiwań pod każdym względem, dlatego skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, gdy chcesz skorzystać z naszych usług, aby umówić się na dogodny termin, a my będziemy mogli zająć się resztą za ciebie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!
auto detailing Łódź | auto detailing łódzkie | auto detailing Warszawa | auto detailing mazowieckie
auto detailing Poznań | auto detailing wielkopolskie | auto detailing Katowice | auto detailing śląskie

auto spa Łódź | auto spa Warszawa | auto spa Poznań | auto spa katowice
kosmetyka samochodowa Łódź | kosmetyka samochodowa Warszawa | kosmetyka samochodowa Poznań | kosmetyka samochodowa Katowice

 

REALIZACJE

Chcesz zobaczyć nasze realizacje – zapraszamy na facebook`a

facce